RODO

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Sklep Thishouse.pl informuje :

1. Administratorem danych osobowych jest Centrum Budowlane Stanisław i Marcin Guzowicz spółka Jawna, 76-150 Darłowo, kontakt telefoniczny: 094 314 4006; adres e-mail: kontakt@thishouse.pl.

2. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji czynności sprzedażowych tj.:

  • zawierania na odległość umowy kupna, sprzedaży,
  • realizowania wysyłki towaru.

3. W związku z przetwarzaniem danych w celu wskazanym powyżej dane osobowe mogą być udostępniane  innym odbiorcom lub kategoriom odbiorców. Odbiorcami danych mogą być:

  • podmioty upoważnione do odbioru Twoich danych osobowych na podstawie odpowiednich przepisów prawa;
  • podmioty, które przetwarzają Twoje dane osobowe w imieniu Administratora, na podstawie zawartej umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych (tzw. podmioty przetwarzające).Dane osobowe będą przetwarzana przez okres niezbędny do realizacji wskazanego w pkt 2 celu przetwarzania, w tym również obowiązku archiwizacyjnego wynikającego z przepisów prawa.

4. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

5. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest wymogiem ustawowym i warunkiem prowadzenia sprzedaży w sklepie internetowym Thishouse.pl.

6. Twoje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl